חיפוש
  • Baity

ארבעה טיפים מהירים לחדר שינה של 5 כוכביםהמיטה היא כנראה המוקד החשוב ביותר בדירת הנופש שלכם. בהנחה שאת רוב הזמן האורחים יבחרו לבלות בחוץ ולתור את העיר, הם יגיעו בסוף היום כדי לנוח ולאגור כוחות חדשים בחדר השינה. אם יש שערות, כתמים, ריחות רעים, קמטים או אולי בדים מאיכות ירודה הם ידרגו אותכם נמוך בהתאם.


ככה אני דואג לתחזק את חדר השינה בדירת סופרהוסט תמידית ו- 5 כוכבים באופן קבוע:


1. רכשו מצעים לבנים וטובים

  • הרבה יותר קל להסיר כתמים ולהלבין אותם.

  • הם נראים הרבה יותר נקיים ומקצועיים מהצבעוניים עם הדוגמאות שיש אצלכם בחדר השינה בבית.

  • יותר פשוט לראות שערות וכתמים עליהם כדי לטפל באופן מיידי.

  • לא צריך לרכוש כותנה מצרית, אך גם לא 100% פוליאסטר. שמרו על איכות טובה ומצעים רעננים.2. כבסו וייבשו את המצעים ישר אחרי שהאורחים עוזבים

  • כך תוכלו לוודא שהאורחים השאירו הכל כמו שצריך.

  • אם הם שכחו משהו מתחת למיטה או בין הסדינים, תוכלו להודיע להם מיידית.

  • כתמים שנשארים לאורך זמן ינטו לדבוק בבד באופן חזק יותר ולהתקבע.

  • במקרה של הזמנת רגע-אחרון, אתם לא צריכים להתחיל להילחץ כדי להספיק להכין את חדר השינה לפני שהאורחים הבאים נכנסים.


3. רכשו שמיכת פוך


זה אולי נשמע כמו הברור מאליו, אך מסיבות היגייניות - אין להשתמש בשמיכות רגילות בדירות נופש. הכוונה כאן היא לשמיכות צמר או קיץ למיניהן שלא ניתן לכבס בין אורח לאורח. על ידי שימוש בשמיכת פוך אתם יכולים פשוט להחליף ולכבס את הציפה בכל פעם שאורחים עוזבים. זה גם יעזור בעלויות. במידה ומצאתם כתם על השמיכה, תצטרכו לזרוק אותה או לשלוח לניקוי יבש שיכול להיות יקר. ציפות הן הרבה יותר קלות לניקוי ובמידה וצריך להחליף אותן - אינן יקרות באופן יחסי.


4. כריות

חשוב לזכור שכל אדם הוא שונה ולכן אנחנו צריכים להתחשב בצרכים של אורחים שונים. המצב האידיאלי הוא שימוש ב-6 כריות: 2 רכות, 2 קשיחות, 2 קשיחות ביניים; גם 4 כריות יכולות לעבוד בהחלט. המיטה תראה מצוין עם מספר כריות, אבל בעיקר האורחים יוכלו לבחור את האפשרות הנוחה ביותר עבורם. רק תנסו להיזכר בפעם ההיא שהתארחתם וקיבלתם כרית ענקית שאילצה אותכם לבסוף לישון ישירות על המזרון מחוסר ברירה.5. כמובן, המזרון


לא צריך לרכוש באלפי שקלים, אבל ללא ספק הוא חייב להיות נוח. תשכבו על המזרון שאתם מספקים לאורחים ותנסו לחשוב אם הייתם מוכנים לישון עליו בבית שלכם. אנו נוטים לדלג על החלק הזה וללכת על האופציה הגנרית ביותר, אבל אם האורחים לא מזכירים את נוחות המיטה בביקורות, או גרוע מכך, מציינים את חוויית השינה לעיתים כשלילית - זה תמרור אזהרה שעליכם לעשות משהו בנידון.


לא יעלה לכם הון תועפות להעמיד חדר שינה איכותי וכדאי להתחיל היום, מבטיח שזה ישתלם!


40 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול