חיפוש
  • Baity

חמישה טיפים שיטיסו אותכם בתוצאות הדירוג ב-Airbnb

אנחנו משתמשים בגוגל על בסיס יומיומי על מנת למצוא מוצרים ושירותים בהם אנו מתעניינים. כמה מאיתנו באמת מגיעים עד לעמוד השלישי ואחריו? וכמה בוחרים באחת התוצאות הראשונות שמופיעות בחיפוש?

כמו בגוגל, האורחים ב-Airbnb כנראה ילכו על אחת האופציות הטובות שיוצגו להם בעמוד הראשון. זה אומר רק דבר אחד, שאם אתם לא שם - כנראה שרבים מפספסים את הנכס שלכם.

אז איך בכל זאת אפשר לטפס במעלה הדירוג ולהתבלט מעל היתר? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להתקדם:


1. צודו את תשומת הלב של האורחים

צילום מקצועי: גם אם מחמיאים לכם על התמונות שאתם מצליחים לייצר עם האייפון החדש והמשוכלל שלכם, אין תחליף אמיתי לצלם מקצוען שזוהי עבודתו. הוא יודע לתפוס את הזוויות הטובות והאופטימליות ביותר עבור הנכס שלכם. צלמו באופן ברור את כל החדרים בבית כדי שהאורחים הפוטנציאליים יבינו בדיוק מה הם מקבלים.

תמונה מנצחת: זכרו שכשאנשים מסתכלים על עשרות דירות נופש בחיפוש, הרושם שיקבלו מהתמונה הראשונה הוא זה שייקבע אם יתעמקו עוד או ימשיכו הלאה לדירה הבאה. מכאן שהתמונה הראשית חייבת לשקף את המאפיינים הבולטים ונקודות החוזקה של הנכס. סדרו את התמונות כך שאפקט ה'וואו' יימשך גם בתמונה השניה והשלישית, אל תשמרו את הטובות ביותר לסוף.


כותרת מוכרת: יש לכם רק שורה קצרה כדי לעניין את האורחים הפוטנציאליים לכן בחרו אותה בחוכמה. המנעו מלציין את הברור מאליו, למשל 'דירת 2 חדרי שינה בתל אביב' או 'בית חמים ביישוב ארסוף'. במקום אלו כוונו אל מאפייני המכירה הבולטים של הנכס בכותרת, כמו 'מרחק הליכה משדרות רוטשילד' או 'וילה חדשה ויוקרתית שניות מהים'.2. היו זמינים

מענה מהיר לשאלות: אם אורח יוצר קשר עם שאלה לפני שההזמנה מאושרת, הסיכויים שיבחר להזמין אצלכם יגברו ככל שתקפידו לענות במהירות באופן אדיב ולסייע עם תשובות מועילות. אורחים מרגישים בטוחים כשהם מבינים שיש אדם אמין מאחורי הנכס שחשוב לו לתת שירות לאורחים שלו. הפעילו את אפשרות ההזמנה המיידית (Instant Book): זה יעלה אותכם בדירוג Airbnb באופן מיידי מאחר וזה הופך את הנכס שלכם לפשוט יותר להזמנה עבור אורחים. מטיילים רבים מעדיפים מקומות שמציעים אפשרות הזמנה מיידית בעקבות התהליך שמתקצר עבורם והופך למהיר.

עדכנו את היומן: תשמרו על היומן תמיד מעודכן ככל הניתן. אם החלטתם שחלק מהתאריכים סגורים, ולבסוף השתנו התוכניות שלכם, דאגו לפתוח אותם מחדש כמה שיותר מוקדם כדי לתת את אפשרות ההזמנה לתיירים.

המנעו מדחיית בקשות וביטולים: אמנם יש לנו לפעמים מקרים בלתי צפויים שמחייבים ביטול הזמנה, אולי בכלל קיבלנו בקשה ארוכה של חודש שחופפת עם הזמנה סגורה כבר של 3 לילות שנשמח לבטל. קחו בחשבון שביטולים מורידים אותכם בדירוג משמעותית, כמו גם סירוב למספר רב של בקשות להזמנה.

כנסו לחשבון לפחות פעם ביום: עשו לעצמכם מנהג לבדוק את חשבון ה-Airbnb פעם ביום. חשבונות פעילים באופן תדיר מזוהים ע"י האלגוריתם של Airbnb ונדחפים למעלה בדפי החיפוש.


3. תמחרו באופן תחרותי

הכירו את השכנים שלכם.

אל תסתפקו בבדיקה חד-פעמית של הנכסים מסביב והקפידו אחת למספר שבועות לעקוב אחרי שינויי המחירים והפעילות של הדירות באיזור שלכם. שינויים קלים במחיר יכולים להשליך רבות על מיקומכם בתוצאות החיפוש ועל ההזמנות. לימדו את השוק היטב והתאימו את המחירים שלכם באופן תכוף כדי להיות מעל כולם.4. שווקו את עצמכם


השיגו ביקורות מצוינות: בעולם של היום כמעט כל מוצר ושירות נמדד באמצעות חוויות העבר של הלקוחות שכבר השתמשו בו. שהות מוצלחת של אורח בדירה שלכם תוביל לביקורת אוהדת ומפרגנת מהצד שלו. ככל שתדאגו שהאורחים שלכם יהיו מרוצים ולא יחסר להם דבר - כך תבטיחו דירוג כוכבים גבוה וביקורות טובות שישפיעו על תוצאות החיפוש שלכם וגם יעודדו אורחים נוספים לרצות להזמין את הנכס שלכם.

קידום המקום שלכם ברשתות חברתיות: היום האינטגרם הפך לכלי תקשורת חברתי רב עוצמה כדי לקדם דירות נופש. אורחים רבים מפרסמים תמונות של הנכס שלהם, כמו גם של השכונה, מסעדות ואטרקציות תיירותיות בסביבה. אתם יכולים גם לפרסם על דף הפייסבוק שלכם או בכל כלי אחר שבו תוכלו לחשוף את עצמכם מחוץ לפלטפורמות ההשכרה הרגילות.5. אל תייצרו מצג-שווא

השקענו רבות בנכס, ולעיתים כשאנחנו יושבים לכתוב את התיאור בפרופיל הדירה, אנו נוטים להיסחף. יש גבול מאוד דק בין כתיבת תיאורים מרשימים לבין עיוות של המציאות, לכן השתדלו להיות תמיד אמיתיים וברורים לגבי נקודות החוזקה והחולשה של הנכס.

אל תרשמו שהדירה במיקום שקט ושליו אם מתחת לחלון יש באר שפועל כל השבוע או כביש סואן. אל תצלמו תמונות פנורמיות מעוותות כדי לתת תחושת מרחב מזויפת בדירה של 30 מ"ר.

חלק מלהיות מארח מוצלח הוא לתת לאורחים את כל הפרטים הנכונים לקראת השהות שלהם ולהציג להם את הדברים כפי שהם. תשאירו מקום כדי להפתיע אותם - סלסלת מוצרים מקומיים, טריים וייחודיים שתמתין להם כשייכנסו לדירה למשל. האורחים ישמחו להשאיר ביקורות מדהימות כשיקבלו יותר ממה שציפו לו.


33 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול